Wystawa Krystyny Baniowskiej-Stąsiek

Historia zapowiedzi

Występ Krakowiaków Ziemi Brzeskiej

18 marca (niedziela), godz. 17:00, Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Brzesku. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MOK.

czytaj więcej »
Yaga Kowalik - koncert piosenki francuskiej

11 marca (niedziela), godz. 17:00, Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Brzesku. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MOK.

czytaj więcej »
STING - Live at the Olympia Paris

MOK zaprasza na spotkanie z Jerzym Skarżyńskim - dziennikarzem muzycznym Radia Kraków. Będzie można zobaczyć koncert dvd STINGA "Live at the Olympia Paris". 8 marca (czwartek), godz. 18:00, Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Brzesku. Wstęp wolny!

czytaj więcej »
Wieczór Indyjski - sztuka i taniec

27 lutego (wtorek), godz. 18:00, dawny budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku, ul. Kościuszki 7, duża sala.

czytaj więcej »
XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy w Gnojniku GNOJNIK, 24.02.2018 - 25.02.2018
XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy w Gnojniku

Zapraszamy szachistów do zmagań o Czarnego Konia i Źrebiątko. Szczegóły na plakacie i w regulaminie.

czytaj więcej »
Wystawa Krystyny Baniowskiej-Stąsiek

22 lutego 2018 roku (w czwartek) o godz. 18.00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku odbędzie się otwarcie wystawy Krystyny Baniowskiej-Stąsiek, na której Artystka zaprezentuje ponad 100 kolaży. Są to wycinki z prasowej makulatury, które prowokują do zainteresowania się otaczającym nas światem, a szczególnie codziennością, której każdego dnia jesteśmy uczestnikami. Wystawie towarzyszą prace Michela Meyera, mieszkańca francuskiej Prowansji, które w lirycznej, nastrojowej i abstrakcyjnej formie przedstawiają pejzaże Francji.

czytaj więcej »
Spotkanie z Marcinem Kydryńskim - 13 lutego 2018

Celem spotkania autorskiego jest popularyzacja osoby Marcina Kydryńskiego i jego pasji: podróży, fotografii i muzyki oraz promocja książek: Biel. Notatki z Afryki, Lizbona. Muzyka moich ulic. Spotkanie poprowadzi Andrzej Kurdziel - dziennikarz. Po spotkaniu możliwość zakupu książek.

czytaj więcej »
Świąteczny koncert Jurkowskiego Chóru Kameralnego oraz 14. Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek dziei do lat 9-ciu

28 stycznia 2018 roku w Czchowie (w sali kina Baszta) o godz. 16:00 odbędzie się koncert Jurkowskiego Chóru Kameralnego. Usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Serdecznie zapraszamy! Po koncercie zapraszamy na 14. Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek dzieci do lat 9-ciu. Zapisy małych wokalistów w MOKSiR w Czchowie do 20.01.18

czytaj więcej »
Zapraszamy na Jasełka CZCHÓW, 27.01.2018
Zapraszamy na Jasełka

Serdecznie zapraszamy na Jasełka wg Rydla w wykonaniu Grupy Śpiewaczej i Koła Gospodyń Wiejskich z Jadownik - 27 stycznia 2018 r. godz. 16:00 sala kina Baszta w Czchowie

czytaj więcej »
Kalendarz imprez
Najbliższe wydarzenia
banarek 400
Galerie
SZCZUROWA
GNOJNIK
POWIAT BRZESKI
CZCHÓW
BRZESKO
BORZĘCIN
DĘBNO
IWKOWA
Kwartet na przedgórzu
Pogoda w regionie


CMS Tractable by Marketing Studio