Krakowski Wianek 2018

relacje

Letnie Spotkania przy Winie, które miały miejsce w niedzielę 5 sierpnia 2018 w Zamku w Dębnie, wpisały się w niezwykły sposób w obchody Jubileuszu czterdziestolecia istnienia tej muzealnej placówki. Powodów było co najmniej kilka. Wydarzenia jakim są cykliczne spotkania przy napojach zawsze połączone są z koncertem i wernisażem.
Dnia 10 czerwca 2018 r. w Amfiteatrze Letnim w Łoniowej odbył się XXIX Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego KRAKOWIACZEK.
Zapewne piękna słoneczna pogoda jak i pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Kwartalnych spotkań przy napojach, "Wiosenne spotkania przy kawie" w szczególnym roku obchodów jubileuszu 40-lecia Muzeum zamek w Dębnie, spowodowały, że Sala Koncertowa z trudem pomieściła wszystkich gości.
W Muzeum Zamek w Dębnie 6 grudnia, a więc w dzień św. Mikołaja odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom Międzypowiatowego Konkursu, którego temat w tym roku brzmiał: "Świąteczny czas - tradycje Bożonarodzeniowe oczami dzieci". Do konkursu zgłoszono 110 prac z 10 szkół podstawowych z powiatu brzeskiego i tarnowskiego.
Zimowe Spotkania przy Piwie - To ostatnie w tym roku z cyklu kwartalnych Spotkań przy Napojach, na które organizatorzy: Muzeum Okręgowe w Tarnowie - Oddział Zamek w Dębnie, oraz Dębińskie Centrum Kultury zaprosili licznie przybyłych gości.
10 listopada 2017r. w Bibliotece Publicznej w Sufczynie odbyło się "święto czytelniczek" ponieważ swoją obecnością w tym dniu zaszczyciła nas pani Krystyna Mirek, jedna z najpopularniejszych obecnie autorek powieści dla kobiet.
W ostatnią niedzielę, 8 października 2017 roku odbyła się kolejna edycja cyklicznych spotkań przy napojach. Ze względu na jesienną aurę, goście raczyli się wyśmienitą gorącą herbatą, szczodrze rozlewaną przez pracujące na zamku panie.

poprzednia - 1234567891011 - następna »
Kalendarz imprez
Najbliższe wydarzenia
banarek 400
Galerie
SZCZUROWA
GNOJNIK
POWIAT BRZESKI
CZCHÓW
BRZESKO
BORZĘCIN
DĘBNO
IWKOWA
Kwartet na przedgórzu
Pogoda w regionie


CMS Tractable by Marketing Studio