Krakowski Wianek 2018

relacje

Zacięta rywalizacja sportowa, występy artystyczne na wysokim poziomie, koncerty gwiazd, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i niezapomniane wrażenia tłumnie przybyłej widowni - tak pokrótce wyglądało dwudniowe święto naszej gminy w 2018 r. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Patronat honorowy na imprezą sprawował Stanisław Sorys, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, a partnerami wydarzenia były Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Stowarzyszenie "Na Śliwkowym Szlaku".
3 czerwca od godz. 15:00 wypełnił się gnojnicki park śmiechem dzieci i żywymi kolorami chusty animacyjnej. A po okolicy rozniósł się zapach grillowanych przysmaków. Przybyłych gości - małych i dużych - przywitała prezes stowarzyszenia Renata Krakowska, która zachęciła wszystkich nieśmiałych do korzystania z przygotowanych niespodzianek.
Królewskie zmagania za nami 24.02.2018 - 25.02.2018
Turniej szachowy w Gnojniku ma już ponad dwudziestoletnią tradycję. W bieżącym roku podczas dwudniowych zmagań szachowych gm. Gnojnik odwiedziło blisko 80 szachistów.
Góralski Karnawał to Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych, Popis Par Tanecznych, Konkurs Tańca Zbójnickiego i Kumoterki. Kolędowanie, muzyka, taniec i śpiew w tym czasie rozlega się nie tylko w Domu Ludowym, ale także w całej Bukowinie Tatrzańskiej. W 46 już konkursie gminę Gnojnik, ale też powiat brzeski reprezentowali "Kolędnicy znad Uszwicy" z programem Herody, którzy znaleźli się w gronie laureatów i zajęli III miejsce.
22 września br. przy stolikach na sali widowiskowej Centrum Kultury w Gnojniku zasiadło pokaźne grono Czytelników.
"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta."
Jan Paweł II
W niedzielę 4 czerwca przestrzeń obiektów rekreacyjno-sportowych w Gnojniku zamieniła się w wielki plac zabaw, rekreacji i atrakcji! Już po raz czwarty Stowarzyszenie "Gnojnik mam na myśli" zorganizowało plenerową imprezę adresowaną do rodzin z dziećmi.

1 lipca 2017 r. mieszkańcy gminy oraz zaproszeni goście bawili się podczas Święta Gminy Gnojnik. Zapraszamy do oglądania zdjęć w Galerii.
poprzednia - 123456 - następna »
Kalendarz imprez
Najbliższe wydarzenia
banarek 400
Galerie
SZCZUROWA
GNOJNIK
POWIAT BRZESKI
CZCHÓW
BRZESKO
BORZĘCIN
DĘBNO
IWKOWA
Kwartet na przedgórzu
Pogoda w regionie


CMS Tractable by Marketing Studio